Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Opinie o nas i naszej pracy 

 

 


Tytuł nowego posta

Wioletta W.

Opublikowany 2015/10/15

Pani Ewo dziękujemy Pani bardzo za piękny wystrój zarówno pałacu jak i kościoła, wszystko było perfekcyjnie dopracowane jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam

 Wioletta W.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Patrycja K.

Opublikowany 2014/10/22

Polecam wszystkim firmę Agape Dekoracje. Mimo, że przed ślubem byłam poza Polską, to wszystko ustaliłyśmy mailowo i dekoracja była wykonana na najwyższym poziomie. Rozmowy przez skype pomogły doprecyzować moje oczekiwania. Dziękuję bardzo !

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Krzysztof K.

Opublikowany 2014/09/04

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości rodzinnej.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zuzanna i Mateusz P.

Opublikowany 2014/08/19

Dziękujemy bardzo za piękne dekoracje sali weselnej. Wszystkim bardzo się podobało. Mi szczególnie podobało się prezydium z kwiatami i światłem pod stołem.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Agnieszka

Opublikowany 2014/08/08

Dziękuję serdecznie za wszystkie porady, cierpliwość i piękne dekoracje kościoła oraz restauracji. Moja córka, jej narzeczony i goście z zagranicy byli pod wielkim wrażeniem. Zależało nam na szykownej dekoracji w europejskim stylu i taką otrzymaliśmy. Jeszcze raz dziękuję i będę się odzywać, gdy druga córka będzie brać ślub.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Sylwia Bodzińska

Opublikowany 2014/06/30

Trudno wyrazić naszą wdzięczność za tak wiele troski ze strony pracowników firmy i właścicielki Pani Ewy. Dzięki temu mimo dużego stresu wszystko się świetnie udało, kwiaty były przepiękne, oświetlenie zrobiło cudowny nastrój. Kościół wyglądał bardzo elegancko. Do tego bukiet ślubny był pasującym elementem. Polecam wszystkim z całego serca Państwa firmę. Sylwia.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Monika i Damian

Opublikowany 2014/06/13

Dziękujemy, sala była przepiękna, samochód z dekoracjami wzbudzał zachwyt, a w kościele ... to było naprawdę zaskakujące dla wszystkich, te świece wzdłuż ławek, płatki róż i tiule zrobiły wrażenie na gościach. Do dziś się o tym mówi. To dla nas miłe, bo mieliśmy kilka wesel w rodzinie w tym roku, a nasze było najbardziej wyjątkowe.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Mariola S.

Opublikowany 2014/05/29

Bardzo dziękuję Pani Ewie z piękną dekorację komunijną dla naszych dzieci. Wszystko było starannie przemyślane i wykonane. Dziękujemy i polecamy kolejnym rodzicom z naszej szkoły.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Olga i Adam

Opublikowany 2014/05/15

Chciałam bardzo podziękować za dekorację kościoła, która była naprawdę śliczna. Rodzina i znajomi byli zachwyceni wystrojem kościoła bo według nich był taki nietypowy, kolorowy i bardzo się podobał.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?