Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Opinie o nas i naszej pracy

Magdalena Białka

Opublikowany 2018/09/01

Witam! Chcielibyśmy BARDZO PODZIĘKOWAĆ firmie Agape za przepiękne ustrojenie Kościoła, który wyglądał ZACHWYCAJĄCO oraz za mój ŚLICZNY BUKIET był po prostu CUDOWNY. Panie z Agape stworzyły dla mnie BUKIET taki jaki mi się marzył!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkim życzę tak miłej współpracy!!!!!!!!!! Z pewnością będę WSZYSTKIM polecać tę firmę !!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJE DZIĘKUJE BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Krzysztof K.

Opublikowany 2018/08/24

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości rodzinnej.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zuzanna i Mateusz P.

Opublikowany 2018/08/03

Dziękujemy bardzo za piękne dekoracje sali weselnej. Wszystkim bardzo się podobało. Mi szczególnie podobało się prezydium z kwiatami i światłem pod stołem.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Patrycja K.

Opublikowany 2018/06/08

Polecam wszystkim firmę Agape Dekoracje. Mimo, że przed ślubem byłam poza Polską, to wszystko ustaliłyśmy mailowo i dekoracja była wykonana na najwyższym poziomie. Rozmowy przez skype pomogły doprecyzować moje oczekiwania. Dziękuję bardzo !

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Wioletta W.

Opublikowany 2018/05/12

Pani Ewo dziękujemy Pani bardzo za piękny wystrój zarówno pałacu jak i kościoła, wszystko było perfekcyjnie dopracowane jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam

 Wioletta W.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Agnieszka

Opublikowany 2014/08/08

Dziękuję serdecznie za wszystkie porady, cierpliwość i piękne dekoracje kościoła oraz restauracji. Moja córka, jej narzeczony i goście z zagranicy byli pod wielkim wrażeniem. Zależało nam na szykownej dekoracji w europejskim stylu i taką otrzymaliśmy. Jeszcze raz dziękuję i będę się odzywać, gdy druga córka będzie brać ślub.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Sylwia Bodzińska

Opublikowany 2014/06/30

Trudno wyrazić naszą wdzięczność za tak wiele troski ze strony pracowników firmy i właścicielki Pani Ewy. Dzięki temu mimo dużego stresu wszystko się świetnie udało, kwiaty były przepiękne, oświetlenie zrobiło cudowny nastrój. Kościół wyglądał bardzo elegancko. Do tego bukiet ślubny był pasującym elementem. Polecam wszystkim z całego serca Państwa firmę. Sylwia.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Monika i Damian

Opublikowany 2014/06/13

Dziękujemy, sala była przepiękna, samochód z dekoracjami wzbudzał zachwyt, a w kościele ... to było naprawdę zaskakujące dla wszystkich, te świece wzdłuż ławek, płatki róż i tiule zrobiły wrażenie na gościach. Do dziś się o tym mówi. To dla nas miłe, bo mieliśmy kilka wesel w rodzinie w tym roku, a nasze było najbardziej wyjątkowe.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Mariola S.

Opublikowany 2014/05/29

Bardzo dziękuję Pani Ewie z piękną dekorację komunijną dla naszych dzieci. Wszystko było starannie przemyślane i wykonane. Dziękujemy i polecamy kolejnym rodzicom z naszej szkoły.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?